| adriana97_5200 a întrebat:

Am privit odata un film despre care un barbat era cam saracut si el s-a indragostit o fata bogata insa parintii ei nu-i permiteau sa se kasatoreaska cu dinsu caci era sarac dar fata asta i-a spus odata parintilor ca ea cu acel baiat se iubesc mai mult decit se iubesc parintii ei.acesti tineri deseori se puneau in mijlokul strazii linga semafor se kulkau si se uitau cum se schimba kulorile semaforului. ei sau kasatorit si au avut kopii. dar cand au imbatrinit ea a uitat totul a avut scaliroza pe bune. el ii povestea despre ei doi dar nu-i poveste adica noi tralivali dar erau o pereke si ei tare se iubeau.adica la persoanna a treia si ea shia dat seam dar tot uita pe urma pe ea a pus-o in spital de psih. puteti sa-mi spuneti cum se numeste acest film?

3 răspunsuri:
| asdffghjjkl a răspuns:

Deci incearca sa scrii coerent, fara K (kasatoreaska), cred ca ai vrut sa scrii scolioza, nu scaliroza si probabil o sa iti spun daca stiu thinking

| adriana97_5200 explică:

Multumesc si iertati-ma pur si simplu nu prea am avut timp sa scriu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The notebook se numeste filmulwinking
Dar mi-a luat o ora sa descifrez ce ai scris tu acolohee hee