| BeYoU a întrebat:

Am probleme cu pc, imi apare mereu mesajul asta:the disk structure is corrupted and unreadable. ce art trebuie sa >fac? funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara-ti alt HDD. In asemenea situatii nu se prea poate face nimic. Poti sa incerci sa iei de pe net programul Low level format si sa te duci cu el la un prieten, il pui la el si formatezi HDD-ul. S-ar putea sa mearga.

| crysty97 a răspuns:

Sfat rr windowsu si nu sunt expert dar cred ca hardu e stricat din ce miai zis u ori ai un cd stricat sau un usb inauntru