| alexbzalex a întrebat:

Am ramas cu gura cascata cand am vazut acest clip :O http://www.220.ro/faze-tari/Cum-Ajuta-Udrea-Sinistratii/ 9uSzYnokYU/ voi?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Exemplu elocvent privind situatia din Romania: ei ne sfideaza si noi stam cu mana intinsa si ne inghesuim la orice pomana!

Abh
| Abh a răspuns:

La fel au facut si la alegeri, au mituit oamenii cu o galeata si un litru de ulei. Acum tragem ponoasele. Daca eram eu acolo, luam ciocolata aia si i-o aruncam in cap!

| Bianca_3626 a răspuns:

Nu pot sa cred asa ceva.
Si se mai mandreste ca a ajutat ea sinistratii.
Undrea nu e decat o parasuta.

| danycosty a răspuns:

:-o:-o
uffffffff
Parlamentarii nostri!
laughing si-a luat ciocolata la ea ca sa imparta prin satlaughing
A ajuns la clmea disperarii si injosirii!

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Asa este o actiune nerusinata, fara bun simt,
daca as fi fost in locul ei nici nu leas mai fi dat.
Ea nici na avut vreo actiune buna, dar nici no sa aiba,
Daca nu era basescu nu era ea ministrul transportului.
Dar acum nu stie ce sa mai faca sa ramana tot asa.

Bn paa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel aia nici nu merita sa traiasca parasuta