| VonFake a întrebat:

Am semne si cicatrici relativ adanci de la acnee, stiti metode naturiste pentru a scapa de ele? Care sa dea rezultate.

2 răspunsuri:
| Medinini a răspuns:

Crema de galbenele! (Are efect regenerator.Eu am folosi-o după ce am avut varicela)

| jojo_5373 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te duci la un medic dermatolog. Daca tu ai fost pe cont propriu si in lupta cu acneea, atunci aici chiar ar fi cazul sa te duci la un specialist. Medicii ar fi cei mai indicati, dar daca ai o cosmeticiana buna si priceputa, si ea ar trebui sa poata sa iti dea un sfat.