| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari despre Hannah Montana(imi place doar putin de ea, dar sunt curioasa):
1)Cate albume a scos pana acum(ca Miley si Hannah...in total!)
2)Cate melodii a compus Miley(aprox.)
3)Imi ziceti si mie toate melodiile din Hannah Montana Forever?
Cine raspunde exact la toate intrebarile, primeste painea cea de toate zilele de pe TPU!
laughinghappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy
Fundita, frate!
wave
:BZ

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

1)Albume de studio

* Meet Miley Cyrus (2007)
* Breakout (2008)
* The Time Of Our Lives (2009)
* Can't Be Tamed (2010)

2)Uite aici toate melodiile ( fara cele taiate) : http://wiki.answers.com/Q/List_of_all_miley_cyrus%27s_songs

3)Hannah Montana 4 (2010)

* Are You Ready?/Superstar Ești Pregătit?/Super vedetă
* Us Isn't Us Whitout You Noi Nu am fii NOI fără Tine
* I'm Still Good Sunt inca bine
* Still There for Me In continuare acolo pentru mine
* Ordinary Girl Fata Ordinara

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproximativ 205567 de melodii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nebuna.Acesta este raspunsul meu la intrebarile de mai sus, esti o mare vaca dupa mine si dupa sora mea care nu am voie sa dezvalui cine este. M-am chinuit foarte tare sa scriu acest mesaj unei romance proaste.Si apropo eu sunt sora hanney si nici ea nu prea te poate suporta. M-a ajutat o alta ffemeie sa scriu acest mesaj. Ea stie si romana si engleza. Oricum eu nu prea am voie sa vb cu altii ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga hannah as vrea sa te cunosc cu drag bianca buleteanu