| sherlyn:) a întrebat:

Am si eu laptop lenovo 3000n200 si am mai instalat windows pe el si acum vreau sa imi instalez iar ca nu prea mai merge bine si nu pot. am incercat cateva cd-uri cu windows si la toate imi apare acelasi lucru.merge pana atunci cand spune ca incepe instalarea si dupa aia spune ca nu merge si imi arata sa dau F3 sa ies afara.si scrie ceva in engleza xcum ceva de genu ca nu merge. ce trebuie sa fac? crying help:X

Răspuns Câştigător
| alexutza_1725 a răspuns:

Tebuie sa instalezi windows vista neaparat. nu ai voie sa instalezi xp. poti sa il instalezi, dar iti va merge fff greu pc-ul. tine minte cel mai bun windows vista este windows 7 cel mai nou.eu il am e este foste bunwinking

1 răspuns:
| 334499 a răspuns:

Ce scrie? tongue