| SupraDozaDeHashish19 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor pentru ca:"Cel mai bun prieten" al meu incepe sa mearga pe alt drum.Cum ar fi :sunt cativa colegi in clasa si rad de mine (Ca sunt gras)si el incepe sa faca la fel si de mult timp il consider cel mai bun prieten dar INCEP sa mi se para invidios pe mine ca am chesti isi bate joc si eu nu-i zic nimic.
Mai e un coleg care il inteleg e fara facultatile mintale cat in orele de la scoala cu alti elevi si profesori.sad Ce sa fac e aiurea sa ma cert cu unu deci ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Nu trebuie sa-i bagi in seama! O sa treaca o zi, doua, o saptamana, o luna, ca pana la urma o sa se sature sa-si bata joc de tine, ei asta caut, cearta, sau sunt satisfacuti cand te enervezi! Nu trebuie sa te pui cu prosti! Si mai ales nu trebuie sa te justifici asupra lor! happy Sper ca te-am ajutat, si fa exact cum ti-am spus, o sa mearga happy

2 răspunsuri:
| alex9911896 a răspuns:

1. e greu si eu sunt la fel dar e viata ta nu ii baga in seama ce zic altii. 2. incearca sa te imprietensti cu alti care vor fi prieteni cu tine doar ca esti un om bun... ajuta lumea. respectat si vei fi respectat. ajuta si vei fi ajutat. bafta.

| TudorMontana a răspuns:

Deci nu am inteles o iota din ce ai scris acolo, oricum, SI MONSTRII AU VIATA LOR NU II BAGATA IN SEAMA DA?