| ZuZzA4eVeR a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor urgent...Cum pot sa ma prefac ca plang? si scuze de categorie da e mai accesatabig grin

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Pai...Da'te cu ceapa la ochi
Sau aminteste'ti de ceva momente nasoale, urate
Sau asculta ceva muzica cate te face sa plangi
Gandeste'te ca in urmatoarele 5 minute e sfarsitul lumii, sau vei lua o nota mica sau ceva de genu.
Sper ca te'am ajutat
Pa, pa:*:X

9 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Buna...

gandeste'te la ceva important pentru tine(gandeste'te la o persoana pe care o iubesti foarte mult si esti despartita de ea din cauza unei probleme)

sau tine ochii deschisi si uita'te intr'un singur loc, dar nu clipi

ori poti sa pui un ventilator in fata sau ceva care sa faca vand si atunci iti pot da lacrimile...

dar ce'a mai sigura varianta este prima, la mine asa merge tongue
biee love struck

| YourFriend a răspuns:

Hm... pai in primul rand iti pui niste picaturi de apa pe marginea ochilor, apoi te gandesti la ceva care te-a facut sa plangi in trecut, si gata... incepi sa plangi. Dar nu exagera, ok?winking
Fundita? big grin

| Phantasmagoria a răspuns:

E cam laughing greu.nu stiu.scmiorcaie'te,dar nu fals, gandeste'te la ceva rau care sa te faca macar sa lacrimezi.freaca'te dicret la ochi ca sa te inrosesti.

| ZuZzA4eVeR explică:

Ms pentru ajutor...dar sa stiti c plang fff greu, trebuie sa se intample o catastrofa ca sa plang euwinkingbig grin

| catalin911_1288 a răspuns:

Pai te gandestila cel mai rau lucru pe care til imaginzi! FUNda?

| anamaryya_9939 a răspuns:

Uita''te fix catre ceva fara sa clipesti... dupa un timp iti vor veni lacrimi in ochii.la mine functioneaza

| anamaryya_9939 a răspuns:

Sau cel mai folositor mod de a plange. o ceapa laughing

| SoNiA123 a răspuns:

SIMPLU
trebuie sa iti aduci aminte repede de moartea cuiva drag, oricine sau o intamplare cand cineva la care tii a avut mult, mult de suferit.lasa'ti emotiile sa te cuprinda in mom asta in care vrei sa plangi, spunandu'ti ca atunci, la intamplarea aia nu te'ai descarcat indeajuns si o faci acum.
nimeni nu'si va da seama din ce cauza plangi de fapt.
trebuie insa sa traiesi emotiile f puternic si sa ai un gram de talent in a te preface.
succes la plans! laughing

| IuliaEvelyn a răspuns:

Incearca sa tii ochii deschisi pana iti lacrimeaza, sa nu ii inchizi pana iti lacrimeaza.