| YouPsycho a întrebat:

Am si eu nevoie de niste licee din Cluj Iasi sau Bucuresti nu vreau sa fie cu medii mari dar vreau sa aibe camin. Si daca imi puteti spune putin programul de la camine sau cum e pe acolo libertatea si restu cumsunt camerele daca au baie proprie cu duş ceva sau etc.
Fundă! Pup.

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Dacă tu ai fi din Iași sau Tecuci te - ai duce la un liceu din Cluj?
Sau, dacă ești din Severin te duci la liceu la Iași sau București? Doar pentru că au internate?
Cît despre confortul din căminele școlărești, te asigur că e mai ceva ca la hotel.
Sănătate!