| aditzuu3 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.maine trebuie sa ies cu iubita mea si nu prea am bani in perioada asta.eu vroiam sa iesim in parc pentru ca asa nu prea cheltui bani, dar maine sunt sanse mari sa ploua. unde altundeva am putea sa iesim daca ploua fara sa cheltui prea multi bani si sa nu fie prea multa lume? dau funda pentru un raspuns bun

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Plimbati-va intr-un mol. Bafta!

| MaddieXwi a răspuns:

Pai, nu e neaparat sa iesiti. Daca vremea nu tine cu voi, atunci cheam-o la tine si puteti viziona un film. Iei ceva de rontait.un suc..si ai iesit ieftin happy