| FetitsaaThaa a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat

Cunosc un baiat si acu cateva zile neam desp am avut o poza cu 1 cuplu la av eram cam stresata atunci si m-a intrebat daca este iubitul meu si i-am spus da.si a inceput sa ma intrebe despre el i-am raspuns la toate intrebarile

Acum i-am spus ca il plac de fapt si a dat seama si tot incearca sa evite subiectul "NOI" desi defiecare data cand il intreb " tu ma mai iubesti? " nu raspunde...de obicei el spune cand e ceva de spus nu prea stiu ce sa fac oare simte ceva pentru mine? Funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| HD_9182 a răspuns:

Ar trebui sa petreci ceva timp cu el impreuna, si sa il intrebi daca te mai iubeste cu adevarat sau daca mai are vreun sentiment de dragoste adevarat in el pentru tine. si poti sa ii zici ca poza era asa aiurea pusa si ai putea sa-i demonstrezi ca sa nu zica, ca minti.