| Anne006 a întrebat:

Adresata fetelor!

Eu pe 24 plec intr-o tabara de 5 zile... Prob este ca mie ar trebui sa-mi vina pe 23. Iar in tabara va trebui sa mergem mult pe jos pana la obiectivele turistice. Si in vila avem si piscina. Eu ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alex16rebel a răspuns:

Daca nu poti merge pe jos din cauza problemelor, ar trebui sa ii spui profesoarei cu care mergi, sau sa o rogi pe mama ta sa vorbeasca cu aceasta. Cat despre piscina, ar trebui sa te abtii de la aceasta distractie( din pacate) daca vrei sa fii sigura ca nu se va petrece un accident neplacut si penibil...Mult succes si distractie placuuta

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie niste pastile ca sa iti vina mai devreme, nu stiu cum se numeste da intreaba la farmaciewinking

| iubbirica a răspuns:

Poi ia.ti tampoane din acelea de noapte deoare ce sunt mai mari si tin mai mult si in piscina poti intr si uh pana in zona genunchilor si poti trece putin de genunchi, stai si uh la soare sa te bronzezi si etc!
Funda?
batting eyelashes

| iubbirica a răspuns:

App : o sa te tina cam 3-4 zile daca iti vine pe 23 o sa poti sta si tuh 2 zile in piscina tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai alta optiune decat OB. urile
sper ca te-am ajutathappy