| Name_3685 a întrebat:

Am si eu o intrebarelaughing
Cum as putea sa scapt de punctele negre prin remedii naturale? ca nu le mai suport...si in jurul buzelor am vreo 2 pete cred ca de la cosuri cand le-am stors. dar va rog prin remedii naturale, si care sa functioneze:*mersi anticipat:*

2 răspunsuri:
| FeelTheRainbow a răspuns:

Iti faci o masca din malai si apa, o lasi putin, in jur de 10 minute, si apoi te clatesi
Da` sa nu faci asta decat de maxim 2 ori pe luna

Cu ceai de papadie scapi de cosuri. Da` sa nu te dai cu fond de ten sau crema pentru ca iti ingrasa tenul si vei avea mai multe
Fundaa?smug

| lolli_4147 a răspuns:

Nu tot ce e natural, face neaparat si minuni. Eu zic a incerci pudra de argila... O gasesti in toate magazinele Kaufland si in farmacii, si costa doar 11 lei 10 plicuri