| Bii26 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum devi expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa ai macar 500 de raspunsuri oferite. Apoi trebuie ca din totalitatea raspunsurilor oferite o mare parte sa fie si castigatoare. Conteaza mult si modul in care obtii aceste fundite ( raspunsuri castigatoare ). Trebuie sa provina din intrebari diverse dintr-o multitudine de categorii. Trebuie sa dai dovada de bun simt, dorinta sincera de a ajuta si sa scrii corect.

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Greu.

| คиค a răspuns:

Si eu am pus aceeasi intrebare:

http://www.tpu.ro/......rsoane-cu/

| VoiceWithin a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri bune, corect gramaticale, si iti trebuiesc si multe puncte sad folositor si inteligent + fundita tonguehappy

| DiDi a răspuns:

Pentru a putea fi expert TPU trebuie sa ai minim 500 de raspunsuri, majoritatea dintre acestea sa fie corecte, exprimarea sa fie clara, sa scrii corect si fara prescurtari de gen: " carek, m00lte, tine samd. ", ( iar numarul funditelor nu este asa de important, precum punctajul pe care l-ai acumulat ), sa ajuti cat mai multi utilizatori, sa raspunzi la cat mai multe categorii si nu in ultimul rand, gandeste-te ca vrei sa ajuti un om, si n-o faci doar pentru a primi o fundita.
Iti doresc succes si daca chiar iti doresti, lupta, pentru ca fiecare dintre noi avem sansa asta!happy

| DeyCj a răspuns:

Păi îi cale lungă şi depinde de ceilalţi utilizatori.Pentru a deveni expert TPU trebuie să ai un palmares(să zic aşa) de fundiţe date considerabil, să primeşti voturi cât mai multe cu folositor şi să răspunzi la cât mai multe întrbări dar să fie cât se poate de complet şi la subiect.Succes