| edyson2m a întrebat:

big grin din role normale cu 4 roti se pot face role cu 2 (una in fata una in spate)? Vreau sa-mi pun si roti noi worker raptux si rulmenti abec7. Rulmenti sunt si pe marimi diferite sau sunt la fel, conteaza de marime rotilor? Sau sunt acealeasi locuri pentru rulmenti sau sunt pe dimensiuni la roti diferite? Dau funda nu primului cel care spune adevarul big grin

1 răspuns:
| WOLF9 a răspuns:

Salut. Cel mai bine ar fi sa iti iei unele noi la 150 lei cu roti de siliconwinking decat sa platesti suportul ala de iti tin rotile big grin