| lupuadelin a întrebat:

daca mananc sanatos, fac ex 8min abs + ganter + flotari +extensii - in 2 luni - slabesc? ca nu prea am multa grasime pe mine

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Garantat da...
daca esti 100% sanatos adica fara lipsa de calciu si mai stiu eu ce
1)poti manca cat vrei numa nu dupa ora 6, doar apa dupa ora 6
2) daca ai doar putina grasime atunci nu o da jos --> gresit
daca vrei putin abdomen, in fiecare zi
incepi cu 25 de abdomene sau cum poti happy si maresti pana la 30 -40
faci de 3 ori pe zi 30-40 de abdomene (atentie treptat) sau in reprize de cate 3, si faci un abdomen de invidiat
in 2 luni numa bine pe cand vine vara :X asa ca transforma "inamicul" intr-un prieten incearca si abdomene scurte daca ai auzit (numa te ridici la o palma de podea) hai bafta si fara infometare ca poti face muschi din grasime (fara grasime nu are nicio forma muschiul )