| AnaMaria_3737 a întrebat:

daca se strica un produs ( ca in cazul meu placa de par ) si am garantie, trebui sa duc neaparat produsul cu tot cu cutie? ca am inteles ca nu-mi primeste fara cutie straight face... si nu am stiut ca-mi trebui cutia. cica le trebuie pentru a pune inapoi produsul nu stiu cum. nu pot sa le zic sa-mi dea produsul fara cutie?

Răspuns Câştigător
| marcela290 a răspuns:

Te duci cu garantia
de la produs. si asa trebuie sa til dea inapoi. funda?big grin

1 răspuns:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Trebuie sa duci cutia. Ba chiar si certificatul de garantie. Asa am patit si eu.