| botosel a întrebat:

Am si eu o intrebare din pura curiozitate, cam cat de mult poate intarzia ciclul neregulat?

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Variaza de la persoana la persoana. Uite, ex-ei mele i-a intarziat aproape o luna, am auzit ca factorii ar fi : stresul, modificari de program, de ex: sa muncesti noaptea, dupa ce tot timpul ai facut-o ziua, inceputul unui tratament cu un medicament nou, sarcina, etc

| T. AC a răspuns:

Colega mea de clasa nu a avut de la sfasitul anului scolar trecut iar acum saptamana trecuta a avut acadea de ciocolata a spus ma in clar ca mine nu iti face griji nu e nimic rau in intazierihappy

| Lorena_9823 a răspuns:

Pai eu am avut parte de o intarziere de 6 lunirolling on the floor
Dar asta era chiar la inceput...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. In cel mai RAU caz 7-8 luni.