| GirlCrow a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu stick-ul de la Digi Net.Cand am bagat stick-ul in laptop(tin sa mentionez ca l-am mai folosit si a mers)insa astazi imi zicea "No(u)Sim" am scos cartela si am bagat-o din nou si cred ca am bagat-o gresitcrying pentru ca nu o mai pot scoate, a ramas blocata! Va rog daca stie cineva sa ma ajutesad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge-l usor cu ceva moale. Poate nu face contact.

| GirlCrow explică:

Am rezolvatlaughing) cu ajutorul penseteilaughing...insa cand pun stick-ul in laptop tot asa imi zice"No(u) Sim"sad