| jessikz0r a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un laptop Ienovo G575, mi s-a reinstalat windows-ul si acum nu mai apare nicio conexiune la internet, ce pot face-n privinta asta? De ce nu merge? Multumesc anticipat dau fundita caruia ma ajuta cu un raspuns.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Cel mai probabil nu ai driverul pentru lan sau cel pentru wireless, depinde de cel care doresti sa faci conexiunea. Trebuie sa iti iei driverul necesar de pe : http://support.lenovo.com/......etail.page si selectezi sistemul de oeprare si ce ai nevoie si le instalezi cu stick-ul