| anonima12917 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti. Voi preferati fetele care se machiaza sau pe cele naturale? Eu personal nu ma machiez, folosesc maxim un rimel si in ruj.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tu personal nu te machezi, folosesti maxim un rimel si un ruj, si este absolut in regula, normal si nu ai de ce sa iti faci griji. Esti frumoasa asa cum esti tu acum, nu trebuie sa te schimbi neaparat doar pentru anumite persoane, mai ales daca iti sta bine si asa, pana la urma... tot tu esti.

Dar da, exista si baieti care nu prea fac diferenta intre machiaj si natural, alte persoane care prefera excesiv machiajul sau altele care nu il suporta.
Sunt fel si fel de oameni, totul este ok happy

Zi faina sa ai! ^_^

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nemachiate. O sa arati bine pana la 70 de ani mai tanara de fel.

| Adry05 a răspuns:

Toți le preferă pe alea machiate dar care pare nemachiatewinking niciunu n-o să vrea una căreia îi pleșnește machiaju pe față, dar între una dată cu rimel și ruj și una fără nimic, o s-o prefere pe cea cu rimel și ruj date discret (acu numa să fii muma pădurii și să arate și una nemachiată mai bine, idk)

| zurick a răspuns:

Nu ar trebui să te iei după asta.
Ție cum îți place să fii? Atât contează, nu ești mai deosebită că te machiezi sau nu și în niciun caz nu ar trebui să iei o astfel de decizie în funcție de ce cred niște oameni.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Depinde de băiat, unii preferă fetele machiate altele nu, dar cea mai mare parte din băieți le preferă nemachiate