| SweetCandy a întrebat:

un absolvent al facultatii Bioterra, q ce se va ocupa in viitor?happy

Răspuns Câştigător
| diiiiiannnnaa a răspuns:

Tata chiar este in ult an la Biotera, ca sa il avanseze in grad [ lucreaza la Jandarmeria Romana:p] nu este jandarm lucreaza la birou... nu stiu ce este k ma incurc in grade

3 răspunsuri:
| domidoc a răspuns:

Cu ce va apuca, saracu".

| iulia_5454 a răspuns:

Va fi un viitor somer(asta daca nu are taticu PCR-uri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta, probabil, e o universitate care are in componenta mai multe facultati, cu multe alte specializari... Ce facultate, te rog sa ne spui, ca nu am inteles! Nu putem sa ghicim, desi, la modul cum evolueaza lucrurile pe piata invatamantului romanesc, (pentru ca piata este!)e posibil sa nu se ocupe cu nimic absolventul nostru sau sa se ocupe cu de toate, ca... e posibil sa fie un policalificat!