| GeoBoY a întrebat:

Am si eu o mica problema. Abia am instalat windowsul sp3, si nu imi mai merge tastatuta corect. sau inversat anumite taste. Ce trebuie sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Fireheart1996 a răspuns:

In bara de jos este un butonas micut pe care probabil scrie "EN". dai click si selectezi English United States. Fundita? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Lime a răspuns:

Trebuie sa schimbi limba din romana in engleza sau din engleza in romana din bara de jos... undeva prin dreapta ecranului este un fel de buton in care scrie "RO" sau "EN". Apasa clik stanga si selecteaza EN. :*... sau daca tastatura ta este in romana selecteaza RO

:*