| bebelusa_9541 a întrebat:

Am si eu o mica problema! cum scap cat mai repede de acneele de pe fata(nu am multe, doar pe frunte cateva) dar nu imi place asa si vreau sa scap de ele ce crema sau ce tratament imi recomandati dar sa fie la un pret accesibil! multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Antonia154 a răspuns:

Salut, eu am aceeasi problema si m-am consultat cu medicul si mi-a recomandat CURIOSIN, si ajuta, trebuie dintii sa iti curati fata dupa care aplici unguentul pe frunte intr.un strat mai gros si il lasi sa se usuce, daca ceva nu ai inteles este scris in instructiune. La mine ajuta metoda aceasta si am observat ca incetul cu incetul dispare.Baftacu micile nesimtzite de cosuri.Vb pe privat daca iti este de folos raspunsul meu, pot sa iti mai dau informatii.PAPA!