| PainTech a întrebat:

Am si eu o mica problema: Nu pot posta in cronologia unui prieten. Problema e ca nu e recunoscut 100% ca prieten. In notificari apare ca prieten, iar la el pe pagina apare ca strain ( nici nu pot da cerere de prietenie, si nici posta in cronologie. Cum rezolv Bugg-ul? Am dat FeedBack la Facebook, dar se pare ca ii doare la basca...

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Nu cred că problema e de la Facebook, cred că prietenul tău are anumite setări de securitate prin care nu-i poate da oricine cerere de prietenie sau prin care nu poate posta oricine pe pagina lui. Eu am avut acea opțiune, iar la un moment dat chiar am început să mă întreb de ce nu-mi dă nimeni cerere laughing
Vorbește cu el, poate știe de ce e așa.
În plus, cei de la Facebook răspund destul de târziu, până răspund ei tu deja o să uiți despre ce a fost vorba happy
Crede-mă, am dat și eu câteva feedback-uri și abia peste câteva luni bune mi-au rezolvat problema, eu și uitasem de ce am dat feedback happy
Baftă!