| valThina a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. e nokia e66 iar catelusa mea a bagat coltii intr-o parte a display-ului.cam cat m-ar costa sa il repar? sunt din buzau...

Răspuns Câştigător
| Alina_5575 a răspuns:

Sfatul meu e sa cauti pe net si dai comanda de un display nou, il faci si dupa aia poti sa-l vinzi pentru ca dupa ce refaci display`ul la un tel deja exista mult prea multe sanse ca in maxim o luna sa se strice din nou...Asa a facut si fratele prietenului meu, a dat pe display vreo 20 lei, si al vandut cu 340 lei dupa aia

2 răspunsuri:
| MusicisMusic a răspuns:

Sfat.mai bine iti ei un alt telefon pe mine m-a costa 400 lei reparatia display-ului la el.

| valerica_3052 a răspuns:

Sfatul meu cand am avut tel cu display-ul stricat ma costa 100 lei si am mai pus 50 lei la milionul ala si mi-am altul mult mai bun