| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. vreau sa joc mt2 mondial si nu imi merge.Cand intru in joc imi da o eroare si zice asa :. net framework initialization error :
c:/WINDOWS/microsoft.net/framework/v4.0.3031/mscorwks.dl l could not
si nu stiu ce sa fac. face asa la toate sv de metin2 private. deci va rog ajutati-ma! va rog dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Trebuie sa instalezi net.framework, scrie pe google net.framework si intrra pe situl oficial (de obicei e primul rezultat) si instaleaza, e free si sa stii ca iti trebuie la mai mult jocuri acest softulet!

1 răspuns:
| davidmester a răspuns:

Yukian mondial metin2 are doua servere Fun si UltraFun ultra fun cere un client care il gasesti pe site cand alegi serverul pe care intri sub servere scrie acolo in chineza dai pe el si il downloadezi de pe megaupload