| 12Afasa2 a întrebat:

Am si eu putina nevoie de ajutor...

Intru in cs, si vreau sa ma conectez pe un sv. Dau connect, si cand e gata sa ma bage pe sv ma scoate...Stie cineva care e motivul?
Tin sa specific ca problema nu e doar la 1 cs si e la 4...
Daca ajuta cu ceva mi-am bagat windowsul iar.

2 răspunsuri:
| madalush97 a răspuns:

Nu e de la windows, poate e server-ul plin. Incearca altul.Sau poate nu iti mergenetul bine. Testeaza-ti viteza de net aici www.test-viteza.ro.Funda?

| Muchachos a răspuns:

Ce-ti scrie mai exact, ca nu te da afara fara motiv, ai incercat si alte servere, sa vezi daca te da afara numai pe asta
sfatul meu: strange 10 euro si cumpara-ti counter strike source pe steam, sau daca nu ai bani joaca counter strike source pe non-steam, un joc mult mai bun si mai frumos decat cs 1.6 straight face