| C1p1 a întrebat:

Am si eu un warcraft 3 froaen throne cu patcurile pana la 1.24.0 si se joaca 1.24e cand dau sa bag un patch zicce : An error has occurred preparing the patch. This problem can commonly be corrected by reinstallig the game and trying the ubdate again. Dc dracu? inainte mergea ( dupa ce am reinstalat windowsu)faza e ca patchurile trebuie sa le bagi de la 1.24.0 la 1.24a la 1.24b la 1.24c la 1.24d la 1.24e atata e pana acum dar imi zice la fel orice patch as vrea sa bag straight face help = funda

Răspuns Câştigător
| Alpha13 a răspuns:

Cand mi-am instalat frozen throne, nu mi-a mers patchul care l-am avut in fisier, asa ca mi-am instalat altul, baftawinking (mai cauta patch)