| 4l3xander a întrebat:

Am si eu doua intrebari pentru cei care si-au instalat windows 7 :
1 Pe desktop am iconitele foarte mari si nu stiu de unde sa le fac mai mici
2 Si mi-am instalat de curand Tubesucker si cand apas "download this video" nu mi se downloadeaza videoclipu imi puteti spune cum sa rezolv problemele pls big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Click dreapta-> view -> small icons.
2. N-am idee happy

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

1. Instaleaza drivere video pentru windows 7 pentru placa ta video.
2. Nu ma pricep!

| broscutsaaa a răspuns:

1. Le faci ca la Windows XP -> click dreapta Properties -> Settings.
2. Mai instaleaza`l o data!
:*

| drg1994 a răspuns:

In primul rand cine tia instalat windows 7? este putin mai complicat ca asta cu iconitele mari pentru ca asta trebuia sa seteze cine tia instalat windowsul pixeli intelegi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-ai instalat placa video?