| Aηηy a întrebat:

Am trimis o cerere de prietenie pe hi5 din greseala unuia si nu as fi vrut sa o trimit. Apoi l`am blocat si as vrea sa imi spuneti daca va primi cererea. tongue astept raspunsri, dau funda`.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Nu.atata timp cat ai blocat cererea nu o va primi.si daca o s`o primeasca ce?

1 răspuns:
| Anonima307 a răspuns:

Deci: sub "Solicitări de prietenie" ai "Trimite solicitări de prietenie" dai acolo si dai la ultima pagina si dai pana jos la ultima solicitare care ai trimis-o si dai Stergere solicitare! Sper ca ai inteles ceva din ce am scris :*