| babyloving a întrebat:

Am un baiat in clasa pe care il plac. In timpul orelor se uita la mine iar cand ma uit la el se uita in alta parte. Este foarte amabil cu mine si ne petrecem timpul la scoala mai mult impreuna. Ma face sa rad si eu sunt singura cu care sta cel mai mult din timpul lui. Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Din cate spui tu, din comportamentul lui fata de tine, te place cu siguranta. Acum depinde de tine cum faci sa il apropii si mai mult.winking Pupic!

2 răspunsuri:
| MicuţaAnonimă a răspuns:

Cred.

| Anamariaandrei a răspuns:

Depinde