| anonim_4396 a întrebat:

Am un baiat in scoala care este super frumos si azi eram cu o colega care il place si ea in autobuz, dupa ore.Ma tot striga sa ma asez si era si baiatul respectiv si face "Cristina, du-te si aseaza-te langa ea", razand. M-am asezat langa ea iar el a venit langa mine si mi-a zis ce fac si de ce sunt suparata(ma simteam cam rau), i-am zis ca nu sunt si a inceput sa glumeasca cu mine, se uita foarte atent si profund la mine... apoi cand a coborat din autobuz m-a pupat pe mine si pe colega mea. Dupa ce a coborat s-a uitat pe geamul din autobuz la mine si zambea.Intrebarea mea este:credeti ca ii plac sau i-am trezit un pic interesul si ce as putea face sa intru mai amplu in vorba cu el, sa-l cunosc mai bine, eu fiind o tipa mai timida?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Asta da baiatwinking. Mai rar baieti cu bun simt si asa de cizelati. Daca zici ca se uita profund la tine parerea meaeste caar trebui sa-i ceri ID-ul, sau sa faci cumva rost de el, si intrati in discutii pe mess, va cunoasteti mai bine. hi5, ceva eu stiu...

Parerea mea este ca i-ai trezit interesul, dar te si place ca altfel nu te privea profund la tine, nu-ti dadea acel pupic, parerea mea e sa continui cu mess-ul, apoi poate aranjati vreo intalnire la un suc, in parc cu prietenii tai si ai lui...

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Come on... asculti Slipknot si zici ca esti o tipa timida? Faci de rusine toti metalistii.
Atat aveam de zis, o sa vina mai tarziu si expertele in relatii ca sa iti dea sfaturi, esti pe maini bune.

| YOLO3e333 a răspuns:

Cred ca incepe sa ii placa de tine sau poate e o gluma proasta.
Ca sa il cunosti petrece mai mult timp cu el, baga-te in discutie cu el.

| styff a răspuns:

Da s-ar putea sa ii placi de ce nu