| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Am un c*cat de Samsung GT-I5500 si nu stiu cum sa pun melodii diferite pentru cei care ma suna. De exemplu cand ma suna " B " o melodie si cand ma suna " S " o alta melodie. Blackberry 9790 Bold are aceasta optiune?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Ai incercat sa salvezi numerele de telefon in memoria telefonului si nu pe cea de sim? De obicei cand numerele sunt salvate pe telefon apare si optiunea de alegere a unui ton de apel individual. Cat despre Blackberry, da, se pot pune tonuri individuale.