| LonelySoul a întrebat:

Am un coleg care vorbeste cu prietena mea care e tot cu noi in clasa si de la un timp o tot intreaba de mine, daca vrea sa iesim in oras intreaba daca ies si eu, orice activiatate, o intreaba pe prietena mea daca particip si eu...acum cateva zile l-a intrebat de ce tot intreaba de mine si i-a zis ca m-a placut la inceputul scolii dar pentru ca nu prea vorbeam cu el s-a reorientat, sa zic asahappy. Imi place de el de ceva timp si cand am aflat ca si el m-a placut il plac si mai mult.Acum vorbesc cu el, aproape zilnic...si tot intreaba de mine. Oare ma mai place?

Răspuns Câştigător
| Adelinutza_2810 a răspuns:

Normal ca da laughingwinking

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna! Eu cred ca da, dar ar fi bine sa-l intrebi tu, sau sa o rogi tot pe prietena ta sa o faca. Ca sa fi mai sigurahappy.
Sper ca te-am ajutat! O zi buna!kiss