| Rukhsandra a întrebat:

Am un coleg cu care ma intelegeam super bine dar de la un timp adica cam 5-6 luni se poarta urat cu mine, face glume proaste si se baga intre mine si iubitu meu...adica ii zice iubitului meu ca de ce sta cu mine ca ce a vazut la mine si nu inteleg de ce se baga in viata mea? cu ce i-am gresit? ca eu nu i-am facut nimic...si inainte chiar ma intelegeam super bine cu el
si ma deranjeaza ca se baga in viata mea

5 răspunsuri:
| Rukhsandra explică:

Nu cu actualu iubit sunt de 2 luni si el se poarta ciudat de mai demult

| ghineanamaria a răspuns:

De cat timp ai iubit daca de vreo 5-6 luni inseamna ca ori ii e ciuda pe tine ori ii placea de tine si e gelos pe iubitul tau ar trebui sa vb cu el

| Lorelai a răspuns:

Poate a inceput sa ii placa de tine:d

| MariuZ a răspuns:

Te iubeste. Nu e evident?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a inceput sa faca asa de cand esti cu acutalul tau iubit...inseamna ca te iubeste, nu e evident?batting eyelashes