| OmNom a întrebat:

Am un hamster din luna octombrie care este bolnav de cand il am si cea mai mare problema este ca are infectie. prima datta a racit si slabil l-am dus la veterinar i-a facut 3 injectii in3 zile i-a disparut iar a treia zi iar apoi ii curcea ochiul cu puroi apoi i s-a depus pe ochii o linie alba a avut o infectie la gat care a sparto. iar acum are o infectie la obraz exact pe nas si am pus degetul pe nas a pocnit o gaurica din cap pe unde ar trebui sa cuga si fara sa vad o inceput sa curga singe pe nas ca si apa. va rog mult sa ma ajutati sunt disperata si cer ajutor cat mai repede. multumesc de intelegere

2 răspunsuri:
| DeeaDeutza a răspuns:

Buna! Ji eu am hamster. uite un site.insanatosire grabnica la hamster.http://www.animalutze.com/articole/boli-frecvente-hamster.php

| OmNom explică:

Din pacate mi-a MURIT
nu mai astept raspunsuri