| DouaPuncteIcs a întrebat:

Am un iubit si mi-e frica sa nul pierd eu am 13 ani el 12laughing
Adica saptamana asta abia daca l-am bagat in seama si cred ca s-a suparat
Ce sa fac? Eu chiar il iubesc dar TOATE fetele din scoala il placlaughing si...as vrea sa ma duc in pauze la el insa am senzatia cal deranjez...ma gadnesc ca daca sunt iubita lui nu ar trebui sa se supere nu?
Si ma rog... l-am vazut cu o colega si 2 fete de a 7a care vor sa ne desp dar doar el m-a vazut ca ma uitam pe geam la scoala si mi-a facut cu mana si nu cred ca ma inseala:d
Deci ce sa afc?
Sa maduc la el in pauze...sa nu mai am senzatia ca il deranjez? despre ce sa vblaughing
Fundabig grin
i-am zis mamei ca nu imi place so mint si nu e de acordstraight face

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Aoleuuuuuuuuuuuuuu, parca ar fi dumnezeu, ce plw mori as dupa el, cine plw e ala? ba nu va mai suport, km ba la 12 ani sa ai prieten doamne ce e ajuns lumea asta...

| MangoGirl a răspuns:

Mai intreaba-l de note... spune-i lucruri haioase...treci des pe langa el si zambestei.sigur daca tine la tine te va pastra langa el. spune-i tot ce simti, dar nu-l sufaca sau sa-l ti departe de prietenii lui, gasca.sa nu-i interzici niste lucruri de genul: "mai vrea sa fiu cu tine", ca sigur nu o sa-i convina. el e o fire mai libertina, mai "cu gasca" si trebuie sa intelegi acest lucru, aceasta e firea lui. dar ai mare grija sa nu suferi la o eventuala despartire.succes