| bia1100 a întrebat:

Am un laptop pe care in momentul in care il deschid imi apare o eroare si o pagina albastra si apoi se inchide singur si iar se restarteaza. M am gandit ca poate fi virusat... Voi ce credeti? Funda:*

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Pagina albastra se numeste "Blue Screen of Death" si ai gresit categoria. Oricum, reformateaza calculatorul, daca ai un virus sau alta problema se va rezolva asa. Funda? big grin

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Reinstaleaza-i windowsul si scapi de probleme!

| BlackPearl_7260 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa-ti schimbi windowsu sa vezi ca poate o sa mearga daca nu cel mai bine mergi cu el la reparat happy

| Romeo_7785 a răspuns:

Drage bia cel mai bine ar fi sa te duci cu leptopul la un informaticpoate til repara el, si iti spun asta din propria experienta.