| florin9999 a întrebat:

Am un prieten care are bubatu` 2 saptamani si inca mai are bube pe burta, picioare, spate si cateva pe maini. Bubele sunt uscate
. In cat timp ii trece? Si oare daca ne vedem pot sa iau si eu boala? Pls ajutati`ma!

1 răspuns:
| ღAncaღ a răspuns:

Daca nu este contagioasa nu cred ca poti sa o iei, sa se de-a cu crema de galbenele zilnic, si ii trece! o data dimineata si o data seara; crema se cheama oana si o gasesti la farmacii! bafta!