| noris324 a întrebat:

Am un prieten care este fan madonna! si nu stie engleza cam deloc... nu stiu cum intelege ce spune aia acolo...: si m-a rugat sa ii scriu versurile dar cum se pronunta cuvintele >>> deci puteti sa le faceti?

2 răspunsuri:
| Snowstormm a răspuns:

Aha el te-a rugat pe tine si tu ne-ai rugat pe noi...ce suntem noi? Totusi sunt sute de melodii.Si sa scrii exact cum se pronunta mi se pare o prostie ca o sa fie si mai praf la engleza atunci. Pune-l sa invete engleza este cea mai buna modalitate

| MyaxD a răspuns:

Si cati ani are prietenul ala al tau/>? 10?laughing)