| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten cu 10ani mai mare ca mine(eu am 15ani). El vrea sa imi cunoasca parintii ca a spus ca nu vrea sa ne mai vedem in secret. Mi-e imi este teama sa-l prezint alor mei pentru ca stiu ca ei o sa puna problema varstei.Cum as putea sa-i conving pe ai mei ca este un baiat potrivit pentru mine?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pune-i in fata faptului implinit. Te duci frumusel cu el de mana la ei si le spui ca el este prietenul tau pe care il iubesti si te iubesti si ca de acum incolo nu mai vreti sa aveti o relatie in secretwinking

| virusz a răspuns:

Pur si simplu nu o sa potilaughing
Si nu mai iesi din casa pana la 18 ani daca faci greseala astawinking