| cristianorudi7 a întrebat:

Am un stick Verbatim de 2GB. In el am 2 foldere. Intr-unul din foldere am un video de 977 MB iar in altul am 120 de poze, ac cate 3-4-5 MB poza. Problema este ca mie imi para k fiecare folder are marimea de 2 KB si nu pot sa copiez/mut folderele din stick in calculator. Ma poate ajuta cineva in privinta asta? Multumesc
ps: krd k de cand am bagat sticku, in interval de 10 min, mi s-a restartat pc-ul de 2-3 ori. poate nu o fi sticku bun, dar in urma cu cv timp am mai mutat din stick in pc si invers, asa ca... astept sa ma lamuriti voi.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa-l defragmentezi poate-si revine. Daca nu formateaza-l.