| iulyana a întrebat:

Am un ten deschis la culoare...am pistrui si vreau sa ma vopsesc un saten inchis Palette Natural colors 800 ....credeti ca mi-ar sta bine?

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sigur ca ti-ar sta binewinking kiss

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Cred ca da

| aragon18 a răspuns:

Din cate vad, la poza de la profilul tau esti destul de draguta si eu cred ca ti.ar sta bine asa. happy kiss

| MMady a răspuns:

Ai putea sa incerci intai un nuantator - sa vezi cum e, macar ala se duce. sau probeaza o peruca

| ionut_1835 a răspuns:

Mie unuiamiar place aceata combinatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sigurantzawinking
Pastreaza si cateva suvite din parul tau natural happy
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.de mult mai multe chestii.( ex: culoarea ochilor de asemenea, fizionomia fetei.-zic eu - daca tenul tau deschis la culoare are un aspect curat (nu obisnuiesti sa ai acnee) si doar pistruii sunt prezenti pe fata.ar merge aproape orice nuanta - cu exceptia negrului (care la tenul deschis.cam face fata sa para trasa.si palida). Zic eu ca daca de exemplu ai si ochii verzi ar merge si o nuanta de roscat. poate cu reflexe de saten.Cam asta ar fi parerea mea bazandu-ma doar pe informatia data de tine. happy.Sau poti cere parerea unui specialist in asa ceva. - ar fi cel mai indicat.eu asa as face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sp ca te-ar sta bine si eua m tenul dschis cu pistrui si am fost vopsita bruneta mia stat ff bine asa miau sp toti t sfatuiesc sa incerci daca nu kiti sta bine in faci suvite peste si il deschizi putin