| sica2 a întrebat:

Am varsta de 17 ani si as vrea sa stiu daca mai cresc in inaltime.Din clasa a 10 nu am mai crescut deloc.Am inaltimea de 1, 81 si 66 de kilograme si am practicat inotul, dar fara rezultat.
Imi mai puteti spune ceva exercitii ca nu imi place inaltimea mea adica o detest deoare nu sunt inalt! precizez asta si nu ma simt prea bine deoarece eu vreau sa fac sala si ma asteptam la varsta asa macar 1, 90m ca sa ma duc la sala sa trag.
As vrea sa nu imi spuneti cei care zic ooo esti chiar inalt ca nu-i deloc asa.

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa mai cresti iti recomand sa practici basket sau volei.

2 răspunsuri:
| Gefox a răspuns:

In sfarsit un baiat inalt laughing
Incearca cu proteine! Poate mai te inalti putin!

| 1m1 a răspuns:

De ce detesti inaltima ta nu inteleg cand ai 1, 81 tu inca doresti sa krestihappy sau vreai sa intreci rekordurilebig grinbig grin sa fii cel mai inalt...eu asi krede ca e normala inaltzimea ta la aceasta virsta si nu-ti recomandez sa faci ceva si sa ai 1, 90big grin sau adica daca doresti anume ceva sa-ti realizezi sitzi trebuie numadecit inaltzimea aceasta nu stiuhappy