| DidiChanx3 a întrebat:

Am vazut mai demult un film in care o familie se muta intr-o casa ft mare si are un fel de pivnita secreta unde se afla tot felul d emonstri care mananca dinti de oameni mai ales de copii si vor sa o ademeneasca pe fata acl stiti careva filmu ca am uitat cum se numeste dar avea ceva cu dark sau darkness in el fundita happy

Răspuns Câştigător
| Glorya18 a răspuns:

Don't be afraid of the dark (2010)
FUNDITA?

1 răspuns:
| DiiiaDy a răspuns:

Don't be afraid of the dark se numeste filmul, l-am vazut acum cateva luni dar nu mi s-a parut asa de minunat si de horror, mi s-au parut mai mult funny monstruletii laughing