| 女明DongRi a întrebat:

Am vazut mai demult un video pe Utv, dar n`am retinut numele melodiei sau a celor care o canta. Videoclipu era asa: erau doau fete care conduceau o masina, si erau urmarite de un tip, pana la urma ala s`a prabusit cu masina. Videoclipu pare mai vechi. si tin minte ca una avea parul roscat lung, prins in coada si niste ochelari cu lentile rosii. si refrenu era cam asa [e tot ce am retinut din melodie] " o u a aaaa"happy

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Hey.pot sa pun pariu ca este vorba de melu asta;) http://www.youtube.com/watch?v=0teP99JFwjs sper ca ti-am fost de ajutor! ciuss!

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Poate e ciprian robu ft blanche -fun? funda?