| diavolitza a întrebat:

Am vazut nu de mult pe "Acasa" un film " o iubire de neuitat" m-a impresionat foarte tare. stiti filme asemanatoare? si eventual comedii roamantice?

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

If Only, Just like heaven, Keith, P. S I love you.

| Amrita a răspuns:

Da, stiu. si eu am vazut filmul de pe Acasa. in engleza se numeste "A Walk To Remember". este intr-adevar foarte frumos.
alte filme destul de ok ar fi:
Febra Maritisului(Hallmark)-comedie
De-as da timpul inapoi(Hallmark)-romantic

Sper sa-ti placa :*

| marry a răspuns:

Twilight...nu ai sa regreti daca-l vizioneziwinking

| julliano a răspuns:

Nu am vazut filmul ce spui tu, dar primul la care ma duce gandul este unul mai vechi, Sweet November (2001) cu Keanu Reeves, daca nu l-ai vazut, cred ca o sa iti placa.

| julliano a răspuns:

..si The Lake House (2006), tot cu Keanu

| Swany a răspuns:

If only

| tila a răspuns:

Nu am vazut acest film dar iti recoman filmul Amurg aparut in 2009