| kIdDox3 a întrebat:

Am vazut o poza pe facebook ceva de genu scria : Daca nu ai pix,nu scrii, daca nu scrii nu inveti...si tot asa pana la concluzie:nu iti pierde pixul! Cine imi poate da pozaaaaaaaaaaaaaaa?big grin

Răspuns Câştigător
| Areen a răspuns:

Asa era :
iti pierzi pixul=fara pix fara pix=fara notite fara notite=fara studiu fara studiu=rama-i repetent\a rama-i repetent\a=fara diploma fara diploma=fara servici fara servici=fara bani fara bani=fara mancare fara mancare=devii urat\a devii urat\a=fara dragoste fara dragoste=fara nunta fara nunta=fara copii fara copii=singuratate singuratate=depresie depresie=boala boala=moarte CONCLUZIE:NU-TI PIERDE PIXUL!

Poza insa nu-s tiu sa ti-o gasesc. Dar o caut acusica :*

6 răspunsuri:
| DangerLove a răspuns:

Ia-o de pe Facebook laughing.

| Ina93 a răspuns:

Pai de ce nu ai loat poza de pe facebook?

| Areen a răspuns:

Am gasit`o intr-un sfarsit :x

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/......1705_n.jpg

| Deeakid a răspuns:

Sau scrie pe google la imagini "Nu-ti pierde pixul" si o gasesti

| Herban_Briana_1995 a răspuns:

O am eu dar nu pot sa ti-o trimit incom