| AlexandraSmiley a întrebat:

Am vazut odata un film horror.Era o fata care a avut o viziune cu ceea ce s`ar fi putut intampla(adica un camion plin de busteni urma sa o loveasca), oricum, ea a evitat camionul(acesta urma sa ii loveasca si pe altii) blah blah, in fine. Oricum destinul acestor oameni era sa moara in acel accident, cum ei nu au murit, moartea ii vana unu cate unul.Parca era o fata, un politist, unu care se droga...thinking App sunt mai multe parti, o alta este cand un tip refuza sa intre intr-un avion pentru ca acesta se va prabusi. Funda si voturi pentru cel care intelege despre ce film este vorba(cu toate ca nu prea se intelege din ce am scris eu, l`am vazut mai demult, asta explica totul:d).

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Final destination 1(este cel cu avionul)

iar cel cu camionul plin de busteni este final destination 2

in final destination 3 viziunea porneste intr-un parc de distractii

iar in final destination 4 totul porneste de la un accident de la o cursa de masini

ti le recomand pe toate!
in orice caz ca in orice serie de filme 1 si 2 sunt cele mai bune.
vizionare placuta

P.S. te rog data viitoare sa postezi la categoria "filme / seriale"

2 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

Destinatia finala. Depinde ce parte o ei, sunt mai multe happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Final destination se numeste!winking